Квартири у ЖК «Варшавський» від 13700$

19-06-2018

Унікальна гаряча ціна на квартири у житловому комплексі «Варшавський»- всього 13 700 $ за квартиру, площа якої 39 м2.

Компактна і водночас простора та функціональна квартира додасть комфорту та затишку. Сучасні меблі та вдале поєднання кольорів можуть зробити квартиру суперкомфортною та максимально зручною.

Лише кілька квартир за акційними цінами! Адже із нарощенням темпів будівництва – ціни на квартири значно підвищаться.

Мрієте інвестувати кошти з найбільшою вигодою? Житловий комплекс «Варшавський» - це ідеальне рішення!

ПРО КОМПЛЕКС
Житловий комплекс «Варшавський» – унікальний проект у місті Сарни, який започаткує нову будівельну історію одного з найперспективніших регіонів області. Проект втілює місцева будівельна компанія «Алатир-С», яка входить у групу компаній «Алатир-Інвест». 

Вперше у місті Сарни з’явиться престижний житловий комплекс, при будівництві якого використані європейські інженерні рішення, прогресивні будівельні технології та стандарти, які зроблять Ваше життя максимально комфортним.

В комплексі представлені планування для різних форматів житла – від компактних однокімнатних квартир до сімейних апартаментів з 1-3 спальнями, просторими вітальнями та гостьовими зонами.

Житловий комплекс «Варшавський» – це не просто квартири, а сучасна організація життєвого простору. Абсолютний комфорт вдома і зручна інфраструктура комплексу, орієнтована на потреби майбутніх господарів.

Вже незабаром житловий комплекс створить новий архітектурний стиль міста Сарни: тут вперше зведуть висотні будинки, які створять новий орієнтир у місті.

Адреса Центру продажу: м.Сарни, вул.Технічна 1

Телефон: 067 904 97 40

Інші новини

Чому варто інвестувати гроші у нерухомість? Кілька об’єктивних порад, що дозволять отримати пасивний дохід

20-02-2019
Найкращою інвестицією в майбутнє є купівля нерухомості. Це є альтернативою банківського депозиту, або ж складання коштів «під подушкою». Спробуємо більш детально розглянути, як грамотно вкласти кошти і не прогоріти.

У місті Сарни народжується розкішний житловий район, де кожен почуватиметься щасливим. ІНТЕРВ’Ю

31-01-2019
Комфортний для життя новий район міста розпочала будувати компанія «Алатир-Інвест» у місті Сарни. Першим будинком, що будується і незабаром буде зданий в експлуатацію є житловий будинок «Рубін.

Житловий комплекс «Варшавський» стабілізує ціни на квартири

17-12-2018
З 17 грудня у житловому комплексі «Варшавський» зафіксовано курс на рівні 27 $ на всі квартири.

ДО ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ КЛУБНА КАРТА ДОЛУЧИЛИСЯ МАГАЗИНИ САДОВО-ПАРКОВОЇ ТЕХНІКИ

22-11-2018
Програма Лояльності Клубна Карта – можливість отримати безліч переваг від групи компаній «Алатир-Інвест» - надійного Забудовника. Окрім омріяної квартири Ви отримаєте знижки від магазинів-партнерів Забудовника.

Компанія-Забудовник житлового комплексу «Варшавський» інвестує у розвиток міста

22-11-2018
Новий житловий мікрорайон народжується у місті Сарни. Житловий комплекс «Варшавський» - це перші багатоповерхові будинки із сучасною розвиненою інфраструктурою та функціональним благоустроєм.

Найтепліші квартири - у новобудові європейського зразка - ЖК "Варшавський"

29-10-2018
Однією з переваг життя у новому будинку житлового комплексу "Варшавський" - це тепло, комфорт та затишок.