Квартира у ЖК «Варшавський» – лише 100 000 гривень

31-08-2018

Квартири у житловому комплексі «Варшавський» у місті Сарни стали ще доступнішими.  Супервигідна пропозиція від Забудовника лише цієї осені  - перший внесок за квартиру лише 100 000 гривень, решта – розтермінування.

-          Ми прагнемо побудувати високоякісне житло, яке може собі дозволити кожна родина.  Тому ми прагнемо запропонувати нашому покупцю не лише комфортні квартири, але й комфортні ціні та вигідні умови. Сьогодні найвдаліша інвестиція – це інвестиція у нерухомість, адже з часом ціни на житло лише зростатимуть, - розповідає директор з продажу групи компаній «Алатир-Інвест» Олексій Косінський.

Перший будинок житлового комплексу під назвою «Рубін» здається в експлуатацію вже за кілька місяців, Покупцям не потрібно чекати тривалий термін, а є можливість придбати готову квартиру та отримати ключі.

Житловий комплекс «Варшавський» - якісно нові багатоповерхові будинки, де продумана кожна деталь. Будинки здають в експлуатацію з максимальними перевагами для Покупця:

  • чистова штукатурка стін
  • встановлені котли
  • встановлені лічильники
  • високоякісні двері та вікна
  • утеплений будинок
  • швидкісний безшумний ліфт
  • дизайнерський під’їзд

Окрім того,Компанія–забудовник розпочинає роботу над благоустроєм прилеглої території, щоб кожен почувався комфортно та захищено.

Нова квартира – перший крок до успішного, комфортного життя!

Більше інформації у Центрі продажу – м.Сарни,вул.Технічна 1

067 444 91 10

Інші новини

Група компаній «АЛАТИР-ІНВЕСТ» успішно завершує будівництво першого будинку «РУБІН» житлового комплексу «ВАРШАВСЬКИЙ»

17-04-2019
Незабаром будинок «РУБІН» житлового комплексу «ВАРШАВСЬКИЙ» стане першою сучасною якісною новобудовою та осередком щасливого життя для багатьох родин з Сарненського району.

Забудовник про хід будівництва першого будинку житлового комплексу «Варшавський» у місті Сарни

06-03-2019
Вже цієї весни у місті Сарни з’явиться перша новобудова європейського зразку – будинок «Рубін», що є частиною масштабного, сучасного житлового комплексу «Варшавський. Комфортне планування, сучасні технології будівництва, нові комунікаційні мережі та красива прибудинкова територія – це неповний перелік переваг життя в новобудові від групи компаній «Алатир-Інвест».

Житловий комплекс "Варшавський" - нова інфраструктура міста

01-03-2019
Вперше у місті Сарни з’явиться престижний житловий комплекс, при будівництві якого використані європейські інженерні рішення, прогресивні будівельні технології та стандарти, які зроблять Ваше життя максимально комфортним.

Чому варто інвестувати гроші у нерухомість? Кілька об’єктивних порад, що дозволять отримати пасивний дохід

20-02-2019
Найкращою інвестицією в майбутнє є купівля нерухомості. Це є альтернативою банківського депозиту, або ж складання коштів «під подушкою». Спробуємо більш детально розглянути, як грамотно вкласти кошти і не прогоріти.

У місті Сарни народжується розкішний житловий район, де кожен почуватиметься щасливим. ІНТЕРВ’Ю

31-01-2019
Комфортний для життя новий район міста розпочала будувати компанія «Алатир-Інвест» у місті Сарни. Першим будинком, що будується і незабаром буде зданий в експлуатацію є житловий будинок «Рубін.

Житловий комплекс «Варшавський» стабілізує ціни на квартири

17-12-2018
З 17 грудня у житловому комплексі «Варшавський» зафіксовано курс на рівні 27 $ на всі квартири.