Забудовник про хід будівництва першого будинку житлового комплексу «Варшавський» у місті Сарни

06-03-2019
Вже цієї весни у місті Сарни з’явиться перша новобудова європейського зразку – будинок «Рубін», що є частиною масштабного, сучасного житлового комплексу «Варшавський. Комфортне планування, сучасні технології будівництва, нові комунікаційні мережі та красива прибудинкова територія – це неповний перелік переваг життя в новобудові від групи компаній «Алатир-Інвест».

Житловий комплекс "Варшавський" - нова інфраструктура міста

01-03-2019
Вперше у місті Сарни з’явиться престижний житловий комплекс, при будівництві якого використані європейські інженерні рішення, прогресивні будівельні технології та стандарти, які зроблять Ваше життя максимально комфортним.

Чому варто інвестувати гроші у нерухомість? Кілька об’єктивних порад, що дозволять отримати пасивний дохід

20-02-2019
Найкращою інвестицією в майбутнє є купівля нерухомості. Це є альтернативою банківського депозиту, або ж складання коштів «під подушкою». Спробуємо більш детально розглянути, як грамотно вкласти кошти і не прогоріти.

У місті Сарни народжується розкішний житловий район, де кожен почуватиметься щасливим. ІНТЕРВ’Ю

31-01-2019
Комфортний для життя новий район міста розпочала будувати компанія «Алатир-Інвест» у місті Сарни. Першим будинком, що будується і незабаром буде зданий в експлуатацію є житловий будинок «Рубін.

Житловий комплекс «Варшавський» стабілізує ціни на квартири

17-12-2018
З 17 грудня у житловому комплексі «Варшавський» зафіксовано курс на рівні 27 $ на всі квартири.

ДО ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ КЛУБНА КАРТА ДОЛУЧИЛИСЯ МАГАЗИНИ САДОВО-ПАРКОВОЇ ТЕХНІКИ

22-11-2018
Програма Лояльності Клубна Карта – можливість отримати безліч переваг від групи компаній «Алатир-Інвест» - надійного Забудовника. Окрім омріяної квартири Ви отримаєте знижки від магазинів-партнерів Забудовника.
Завантажити ще...