Група компаній "Алатир-Інвест" урочисто відкрила перший будинок Рубін

17-06-2019
Перший крок до успішного перетворення міста Сарни зроблено. Група компаній «Алатир-Інвест» започатковує концепцію сталого розвитку міста, покликану додати комфорту для життя у співтворчості з мешканцями.

16 червня - офіційне відкриття першого будинку житлового комплексу "Варшавський" у місті Сарни

27-05-2019
Запрошуємо мешканців міста Сарни на святкування відкриття першої новобудови - будинку Рубін житлового комплексу "Варшавський".

Оселяйся в квартиру та сплачуй кошти впродовж 20 місяців

03-05-2019
Перший будинок "Рубін" житлового комплексу "Варшавський" буде зданий в експлуатацію і наші Клієнти отримають ключі від омріяних квартир вже за місяць.

Група компаній «АЛАТИР-ІНВЕСТ» успішно завершує будівництво першого будинку «РУБІН» житлового комплексу «ВАРШАВСЬКИЙ»

17-04-2019
Незабаром будинок «РУБІН» житлового комплексу «ВАРШАВСЬКИЙ» стане першою сучасною якісною новобудовою та осередком щасливого життя для багатьох родин з Сарненського району.

Забудовник про хід будівництва першого будинку житлового комплексу «Варшавський» у місті Сарни

06-03-2019
Вже цієї весни у місті Сарни з’явиться перша новобудова європейського зразку – будинок «Рубін», що є частиною масштабного, сучасного житлового комплексу «Варшавський. Комфортне планування, сучасні технології будівництва, нові комунікаційні мережі та красива прибудинкова територія – це неповний перелік переваг життя в новобудові від групи компаній «Алатир-Інвест».

Житловий комплекс "Варшавський" - нова інфраструктура міста

01-03-2019
Вперше у місті Сарни з’явиться престижний житловий комплекс, при будівництві якого використані європейські інженерні рішення, прогресивні будівельні технології та стандарти, які зроблять Ваше життя максимально комфортним.
Завантажити ще...