Замовити дзвінок
ПРО КОМПЛЕКС
вІДДІЛ ПРОДАЖІВ
+38 067 444 91 10

Житловий комплекс «Варшавський» – унікальний проект у місті Сарни, який започаткує нову будівельну історію одного з найперспективніших регіонів області. Проект втілює місцева будівельна компанія «Алатир-С», яка входить у групу компаній «Алатир-Інвест».

Вперше у місті Сарни з’явиться престижний житловий комплекс, при будівництві якого використані європейські інженерні рішення, прогресивні будівельні технології та стандарти, які зроблять Ваше життя максимально комфортним.

В комплексі представлені планування для різних форматів житла – від компактних однокімнатних квартир до сімейних апартаментів з 1-3 спальнями, просторими вітальнями та гостьовими зонами.

У житловому комплексі «Варшавський» кожен може обрати квартиру на свій смак та можливості:

  • сучасні квартири-студії із окремою спальнею;
  • класичні одно-, дво- та трикімнатні квартири;
  • квартири із французькими балкончиками.

Житловий комплекс «Варшавський» – це не просто квартири, а сучасна організація життєвого простору. Абсолютний комфорт вдома і зручна інфраструктура комплексу, орієнтована на потреби майбутніх господарів.
Вже незабаром житловий комплекс створить новий архітектурний стиль міста Сарни: тут вперше зведуть висотні будинки, які створять новий орієнтир у місті.


Будинок «Рубін» неодмінно стане джерелом Вашого добробуту та збагачення життєвою енергією. Адже рубін – камінь влади, сили і невичерпної енергії. Цей камінь вважався найпотужнішим оберегом людини, здатним захистити її від будь-яких недобрих задумів. До того ж, рубіновий – колір мудрості та хоробрості.

Будинок «Смарагд» подарує натхнення і душевне піднесення, спокій, а також успіх у справах і стимул до розвитку. Здавна вважалося, що смарагд вберігає оселю від негативу та зберігає мир і злагоду в сім'ї. «Смарагд» – це затишок та гармонія. Тут Ви будете почуватися комфортно, а головне – спокійно.

Віримо, що коштовне каміння, яке закладене в ідею сучасного житлового комплексу, стане оберегом для Вашої родини.

Оберіг покликаний захистити від негараздів. Якщо Ви вірите в краще, маєте гармонію в душі та цінності, які є орієнтиром у житті, цілющі властивості каміння неодмінно підсилять Вашу позитивну енергетику та подарують добробут.


Квартира у житловому комплексі «Варшавський» - вдала інвестиція у Ваше майбутнє.